Ta gärna kontakt kontakt med styrelsen om du har frågor eller förslag. Här hittar du alla kontaktuppgifter till styrelsens ledamöter och också till föreningens revisorer och valberedning.

Postadress:
Djurö-Högmalmarnas Vägförening
c/o Bengt Åbjörnsson Wiidh, Svarthöjdsvägen 31, 139 73 Djurhamn
Postgirokonto: 5 53 15-6
Organisationsnummer: 717902-7565
E-post: styrelsen@hogmalmarna.se

Styrelse

Ordförande
Bengt Åbjörnsson Wiidh
Svarthöjdsvägen 31
139 73 Djurhamn
Bengt_wiidh@hotmail.com
070-6677507

Vice ordförande
Maria Lindstaf
Kristinelundsvägen 5
139 73 Djurhamn
maria.lindstaf@gmail.com
070-3205233

Sekreterare
Andreas Gustafsson
Tallåsvägen 47
163 43 Spånga
andreasgustafgustafsson@gmail.com
070 – 644 6210
Svarthöjdsvägen 17

Kassör
Camilla Allmyr
Hagalidsvägen 13
723 38 Västerås
camilla.allmyr@gmail.com
073-9963699
Svarthöjdsvägen 12   

Ledamot
Christina Waclaw
Torsvikssvängen 11
181 34 Lidingö
christina.waclaw@gmail.com
0708-886090
Slanguddsvägen 24

Styrelsesuppleant
Arne Kullgren
Råsundavägen 154
169 36 Solna
Arne.kullgren@telia.com
070-5414107

Styrelsesuppleant
Stefan Kauffmann
Manhemsvägen 28
131 46 Nacka
stefan.kauffmann@telia.com
070-3226297
Svarthöjdsvägen 32 

Styrelsesuppleant
Joseph Rhodin
Högmalmsvägen 53
139 73 Djurhamn
Joseph.rubnerth@hotmail.com
070-35 35 863

Revisorer:

Pauli Kristiansson
Döbelnsgatan 45
113 52 Stockholm
pauli.kristiansson@gmail.com
Bergskogsvägen 17
073-2627520

Per Svanström
Lillgärdsvägen 25
139 73 Djurhamn
1svanis@gmail.com
070-1107999

Revisorssuppleanter

Birgitta Gebelius
Blågransvägen 8
125 59 Älvsjö 
birgitta.gebelius@swedbank.se
Tjärnvägen 5
070-7745463

Eva Melin
Folkungagatan 134
116 30 Stockholm                   
kjell_melin@hotmail.com
Tjärnvägen 6
070-6371703

Valberedning

Martin Lundberg
Grev Turegatan 12 C
114 46 Stockholm
martin.trumpet.lundberg@gmail.com
Svarthöjdsvägen 21                
073-331105         

Urban Logelius
Bohusgatan 45
116 67 Stockholm
urban@logelius.se
Svarthöjdsvägen 7
070-3640873

Hemsidesansvarig

Ingrid Persson Kristiansson
Döbelnsgatan 45
113 52 Stockholm
ingrid.persson@spiraide.se
Bergskogsvägen 17
072-2445280


Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av webbplatsen. Genom att fortsätta accepterar du att cookie används.